09128715750 مشاوره رایگان ساخت تابلو
درباره ما

درباره ما

گروه فنی و تبلیغاتی ظریف نگار طراح و سازنده انواع تابلو های تبلیغات محیطی در سرتاسر ایران است. ظریف نگار با بیش از 20 سال سابقه در صنعت تبلیغات مفتخر به اجرای صدها طرح گوناگون در ایران و کشورهای همجوار است.

فعالیت گروه فنی و تبلیغاتی ظریف نگار در اواخر دهه هفتاد به همت جناب آقای مهندس اصغرزاده آغاز گردید. این گروه در ابتدا با خوشنویسی و خطاطی و همچنین آموزش اصول خطاطی اولین گام را در مسیر بیست ساله خود برداشت. در همان سالهای آغازین بود که این حرفه در تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار گرفت و عملا درب های جدیدی برای اعتلای نام ظریف نگار گشوده شد. به تدریج و با گسترش تابلوهای تبلیغات محیطی گروه فنی و تبلیغاتی ظریف نگار نیز پرسنل خود را تکمیل کرده و علم روز را در زمینه طراحی و ساخت تابلو به کار گرفته است. امروز نیز با بهره گیری از متخصصان مجرب در تمامی زمینه های تابلو سازی به مثل تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تلویزیون شهری، بیلبورد و ... حرف های زیادی برای گفتن دارد. این گروه توانسته است با زبان تخصص و کیفیت بالای محصولات خود با دنیای بیرون از مرزهای ایران زمین صحبت کند. ظریف نگار مفتخر است به ایرانیانی که با اعتماد خود انگیزه پیشرفت روز افزون را در کالبد این گروه تزریق کردند. این اعتماد سبب شد تا تولیدات این شرکت به کشور های همجوار و حتی به برخی از کشورهای اروپایی صادر و بیانگر پیشرفت ایرانیان باشد. 

گروه فنی و تبلیغاتی ظریف نگار مجری پروژه های بزرگی به مثل فست فودهای زنجیره ای برند مامان جون، اکیاس و ... بوده است. بیش از 700 شعبه فروشگاهی در سراسر ایران محصولات تولیدی ظریف نگار را برای معرفی خود انتخاب کرده اند.